Zrealizowane inwestycje

Apartamenty w Zatorze - ETAP III

Lokalizacja inwestycji pozwoliła nam realizować w zasadzie dwa budynki jednocześnie. Oddanie przewidziane jest na połowę 2022 roku. Budynek jest odzwierciedleniem drugiego etapu, więc do dyspozycji przyszłych właścicieli oddamy kolejnych 82 mieszkań.

Apartamenty w Zatorze - ETAP II

Jesteśmy na finishu inwestycji, planowane oddanie budynku to zima 2021 – za pewne będzie dla Nas wyjątkowo „gorąca” 😊. Przyszli właściciele sprawią sobie noworoczny prezent w postaci mieszkania.

Apartamenty w Wadowicach - ETAP 1

Zbudowane przez lata zaufanie pozwoliło nam sprzedać całość inwestycji w zaskakująco szybkim tempie. Jak na wyjątkowo niesprzyjające okoliczności, z realizacją poradziliśmy sobie świetnie…W zasadzie…? czy mając taką EKIPĘ MOGŁO BYĆ INACZEJ  ??? 😊

Domy jednorodzinne Sułkowice

Inwestycja obejmowała 5 budynków jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 150m2 każdy. Atutem w tym wypadku była indywidualna współpraca z przyszłymi właścicielami pod kątem funkcjonalności ich domów.

Apartamenty w Zatorze - ETAP 1

Był to największy przełom w rozwoju firmy – pierwszy budynek na tak dużą skalę. Aż 48 mieszkań wybudowanych w ciągu niespełna dwóch lat. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest 5 lokali usługowych, które niezwłocznie oddaliśmy w ręce najemców.

Zabudowa Szeregorwa Zator

Była to pierwsza inwestycja Naszej firmy. Budowa trwała niepełne dwa lata, a owocem tych prac jest 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Część z nich została sprzedana zaraz po wybudowaniu, natomiast górne apartamenty pozostały w rękach Spółki i do dzisiaj cieszą się zainteresowaniem pod kątem najmu.