Zrealizowane inwestycje

Apartamenty w Zatorze - ETAP II

Jesteśmy na finishu inwestycji, planowane oddanie budynku to tegoroczne lato – za pewne będzie dla Nas wyjątkowo gorące 😊. Przyszli właściciele już jesienią odbiorą klucze do swojego wymarzonego „M”

Apartamenty w Wadowicach - ETAP 1

Zaufanie klientów budujemy od 2013 roku. Naszą działalność koncentrujemy głównie na obszarze województwa małopolskiego, jednakże nie ograniczamy się tylko do tego terenu. Dzięki znajomości lokalnego rynku mieszkaniowego, w pełni możemy skupić się na jego potrzebach i oczekiwaniach. Dążymy do tego, aby spełniły się Państwa marzenia o posiadaniu własnego mieszkania. Analizując rynek, szukamy i realizujemy nasze inwestycje w możliwie najlepszych lokalizacjach.

Domy jednorodzinne Sułkowice

Inwestycja obejmowała 5 budynków jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 150m2 każdy. Atutem w tym wypadku była indywidualna współpraca z przyszłymi właścicielami pod kątem funkcjonalności ich domów.

Apartamenty w Zatorze - ETAP 1

Był to największy przełom w rozwoju firmy – pierwszy budynek na tak dużą skalę. Aż 48 mieszkań wybudowanych w ciągu niespełna dwóch lat. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest 5 lokali usługowych, które niezwłocznie oddaliśmy w ręce najemców.

Zabudowa Szeregorwa Zator

Była to pierwsza inwestycja Naszej firmy. Budowa trwała niepełne dwa lata, a owocem tych prac jest 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Część z nich została sprzedana zaraz po wybudowaniu, natomiast górne apartamenty pozostały w rękach Spółki i do dzisiaj cieszą się zainteresowaniem pod kątem najmu.