Mieszkanie B/64

wróć do listy
mieszkań

Mieszkanie

nr 64

Status: Niedostępne

35,31 m2

Powierzchnia

2

Ilość pokoi

-

Cena brutto

Oferujemy nowe mieszkania w Zatorze wyróżniające się solidnością wykonania oraz konkurencyjnymi cenami. Nowoczesna architektura oraz wykonana infrastruktura gwarantują wysoki standard mieszkania. Dogodna lokalizacja obiektu – znajduje się w odległości około 50 km od dużych aglomeracji miejskich takich jak: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała. W odległości 100 metrów od apartamentów znajdują się takie obiekty jak: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, bank, hala sportowa oraz markety.

Osiedle bloków mieszkaniowych to priorytetowa inwestycja firmy BONGOINVEST. Lokalizacja osiedla w centralnej części miasta Zator, przy ulicy Jana Pawła II gwarantuje niepowtarzalne widoki, sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta. Pozwala to cieszyć się kameralnością otoczenia oraz walorami miejskiego życia. Stąd już tylko krok dzieli Państwa od urokliwych zakątków Zatora.

Na obszarze trzech hektarów  powstaje siedem obiektów , z czego pięć to obiekty mieszkalne, natomiast dwa to obiekty z wbudowanymi na parterze usługami. Do dyspozycji przekażemy zarówno podziemne jak i nadziemne miejsca postojowe. Budynki w całości przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wbudowane windy. Powstaje tam również cała infrastruktura towarzysząca, mała architektura oraz  plac zabaw dla dzieci, a także część rekreacyjna. Wszystkie oddawane mieszkania  mają zaprojektowane przestronne balkony bądź tarasy, które zawarte są w cenie mieszkań. Obiekty będą całodobowo monitorowane. Dzięki jasnej kolorystyce elewacji i szlachetnym materiałom wykończeniowym odnajdziecie Państwo lekkość i elegancję naszych obiektów.

Nasza aktualna oferta skierowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również do osób pragnących zamieszkać w nowoczesnych, komfortowych i wygodnych apartamentach, z niskimi kosztami eksploatacji.  W ofercie posiadamy również mieszkania dostępne w programie MDM, a także zapewniamy pomoc profesjonalnego doradcy kredytowego.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy lokale usługowe- pod wynajem o zróżnicowanej powierzchni usług.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zaletami i atutami naszej inwestycji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając możliwość negocjacji cen i warunków zakupu.

wróć do listy
mieszkań