Mieszkanie A/62

wróć do listy
mieszkań

Mieszkanie

nr 62

Status: Niedostępne

64,45 m2

Powierzchnia

4

Ilość pokoi

A

Klatka

-

Cena brutto

Firma BongoInvest ma przyjemność przedstawić Państwu nowo powstające osiedle Podhalanin zlokalizowane w Centrum Wadowic. Zarówno na terenie osiedla jak i w jego pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna (szkoła, przedszkole).

Jest to kolejna priorytetowa inwestycja firmy BONGOINVEST. Lokalizacja osiedla w centralnej części miasta gwarantuje niepowtarzalne widoki, sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnej wygodzie i możliwości korzystania z bliskiego sąsiedztwa obiektów zlokalizowanych w centrum Wadowic. Dzięki temu zapewniamy wszystkim mieszkańcom kameralność w połączeniu z walorami miejskiego życia. Innowacyjne rozmieszczenie wejść do niezależnych klatek schodowych, które posiadają również windy, zapewni komfort oraz dyskrecję każdemu z mieszkańców.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne mieszkanie składające się z pokoju, salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienki oraz przedpokoju, wykonane w stanie deweloperskim. Do mieszkania można dokupić komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe usytuowane w podziemiu budynku, czy też zewnętrzne, zlokalizowane w obrębie bloku. W budynku zastosowano szereg rozwiązań służących wygodzie mieszkańców, m.in. automatyczne sterowanie oświetleniem w częściach wspólnych czy też instalacja światłowodowa.

Wykończenie mieszkania:
Ściany oraz sufity w apartamentach – tynk gipsowy maszynowy.
Ściany w pomieszczeniach łazienki i WC – tynk cementowo-wapienny.
Podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych -posadzki do indywidualnego wykończenia. Pod posadzki wykonano wylewki betonowe układane na warstwie styropianu akustycznego.
Parapety wewnętrzne kongolmerat.
Drzwi wejściowe do mieszkania – antywłamaniowe.
Stolarka okienna PCV pakiet trzyszybowy.
Instalacja centralnego ogrzewania- zewnętrzna stacja, w mieszkaniach zamontowane grzejniki żebrowe z zaworami termostatycznymi, dodatkowo ogrzewanie podłogowe w łazience.

Ponadto oferujemy swoim Klientom profesjonalne doradztwo kredytowe.

Osiedle budowane jest ze środków własnych firmy Bongoinvest. Termin zakończenia budowy i przekazania mieszkań do użytku- IVQ 2019r. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: bongoinvest

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

wróć do listy
mieszkań